V roce 2007 se naskytla možnost provozovat areál další, který v určité formě již existoval. A je tu Davidův Mlýn – areál, který náš záměr posunul dále. Rybářsky je situován o něco lépe, je blíže tělesu vodního díla Kružberk a to přináší vyšší kvalitu vody i vodních poměrů. To vše se samozřejmě odráží i do kvality odchovávaných ryb, v tom pozitivním slova smyslu. Kdo z Vás by neznal pojem Kružberk, stačí zmínit seriálový název „Velké Sedlo“ a jste v obraze.

Rybolov

Areál na Davidově Mlýně nám naši produkční činnost v chovu pstruha umožnil pozvednout dále. Provozujeme zde také rybolov pro malé, ale i velké zájemce – rybáře, ale i nerybáře. O vše se zde stará personál vzdělaný v oboru.

Rybolov

Pstruhový rybník

Rybolov funguje tak, že lze přijít bez jakéhokoli vybavení a přesto si nachytáte pstruhy. Pruty, návnada, obsluha – vše tu máte k dispozici. Ryby, které zde chytíte – a věřte že chytíte, si po zvážení můžete odnést (ryby se zpět nepouští kvůli poškození). Personál Vám je odborně ošetří – vykuchá, očistí a zabalí. Na pstruhovém rybníku se chytá celoročně, v zimních měsících probíhá velmi oblíbený lov na dírkách.

Rybolov

Kaprový rybník

Další možnost rybolovu je spíše už pro rybáře zdatnější. Stabilizovala se nám zde klientela, která si jezdí užívat chytání trochu porostlejších ryb na mém dalším rybníku o velikosti 1,5ha. Jedná se o kapry - i trofejní velikosti, amury, štiky, candáty, sumce ale i pro mnohé poměrně cizokrajnou rybu – jesetera. Na tomto rybníku zájemci o rybolov chytaji na své vybavení.

Rybolov